Zde se nacházíte:

Ceny firemního informačnho systému SB KOMPLET®

 

Tady asi očekáváte velikou, složitou tabulku. SB KOMPLET®   má 6 modulů, každý je dostupný ve 4 verzích, navíc existují kombinace coby specializované balíčky. SB KOMPLET®   se nedodává jako krabice, naším cílem je spolupracovat na tvorbě informačního systému našich zákazníků. Pouhá cena jednotlivých modulů tedy sama o sobě není vypovídající. Nabízíme Vám zde několik variant, věříme, že si tak uděláte reálnou představu jak o ceně, tak o našich službách.

 

Typické instalace s cenovou kalkulací

 

Cenová mapa

 

 

I v té nejlevnější variantě se vždy můžete spolehnout na naše konzultanty. Rádi Vám jak osobně, tak vzdáleně nebo pomocí telefonické HotLine s čímkoliv, co se týká systému SB KOMPLET®  , pomůžeme. U rozsáhlejších instalací je v ceně přímo kalkulována implementace, zaškolení a další služby.

 

Věříme, že je také zjevná naše snaha neuvádět jen nízkou cenu za licence a rovnou přiznat i předpokládané další náklady spojené s pořízením nového informačního systému. Tento přístup možná odrazuje zákazníky hledající nejlevnější účetní software, ale připadá nám jediný „čestný“ a správný.

 

Věříme, že budeme mít tu čest pracovat i pro Vaši firmu.

Pavel Ruber, ředitel společnosti

 

 


 Máte dotaz k ceně? Zeptej te se!Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR, detaily najdete zde

 

 

 
 
Objednat prezentaci firemního informačního systému SB KOMPLET
Cenová kalkulace firemního informačního systému SB KOMPLET

 


Zde se nacházíte:
KONTAKTY

čekáme vaši zprávu

Napište nám

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR, viz odkaz v patičce


Sledujte nás na:

© 2017 H&M DataSoft spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů