Zde se nacházíte:

Dotazník EET

Průvodní dopis k dotazníku
Název firmy:
Kontaktní osoba:
Kontaktní telefon:
Číslo licence:
Mám zájem dostávat pravidelné informace v oblasti EET na email
Máme zájem o:
- konzultaci k EET, ve smyslu co budu potřebovat a kolik to bude stát ANO NE
- informace o restauračním a hotelovém systému Agnis ANO NE
- nabídku HW pro maloobchodní prodej ANO NE
- ověření funkčnosti komponent nutných pro správnou komunikaci s FÚ ANO NE
- ověření instalace SB KOMPLETu a případnou úpravu ANO NE
- službu Vzdálená záloha ANO NE
- konzultaci v jiné oblasti ANO NE


Průvodní dopis k dotazníku

 

Vážení uživatelé informačního systému SB KOMPLET®  ,

dovoluji si Vám zaslat informace o novinkách a změnách, které nás a Vás v blízké budoucnosti čekají.

 

Elektronická evidence tržeb (EET)

Zákon o elektronické evidenci tržeb byl schválen, obstrukce opozice nejspíš nebudou mít na jeho platnost významný vliv. Zavedení EET, kromě změn v informačním systému, bude v oblasti hotovostního prodeje vyžadovat změny v hardwaru a v mnoha případech i významné změny v organizaci práce. EET není možno řešit pouhou dohodou s účetní či daňovou kanceláří. Bude se týkat všech, kdo přijímají hotovost, bez ohledu na registraci k DPH. Pokud hotovostní prodej řešíte přes SB KOMPLET®   a na prodejních počítačích máte přístupný internet, vše zvládneme v rámci pravidelného upgrade a nemusíte řešit nic zásadního. V případě, že prodáváte jiným způsobem (kasa, jen příjem hotovosti…), kontaktujte naší podporu. Domluvíme se na návštěvě, řekneme Vám co a jak je potřeba, s čím můžete a s čím musíte počítat. Prosím, neodkládejte tento krok na podzim, nebude na to čas.

Pokud Vaše podnikání spadá hned do první "vlny" povinné EET, možná zvažujete zavedení počítačového systému do své restaurace či hotelu. V této souvislosti by Vás mohlo zajímat, že jsme navázali partnerství s firmou Agnis s.r.o., dodavatelem hotelového a restauračního systému se stovkami referencí z celé ČR. Dále jsme také navázali významné kontakty s firmou TPC spol. s r.o. specializující se na pokladní hardware. Díky těmto kontaktům Vám tedy můžeme k ekonomickému systému SB KOMPLET®   nabídnout propojení na prodejní, hotelový či restaurační systém Agnis, a to včetně veškerého potřebného hardwaru.

 

Instalace

Od října letošního roku se na serverech FÚ mění technické podmínky pro stahování informací o nespolehlivém plátci DPH. Pro správnou funkci je potřeba mít v počítači nainstalovány určité komponenty, které tuto komunikaci zabezpečují (dotnet, https - knihovny pro zabezpečenou komunikaci). V případě, že Vaše počítače nemají tyto vlastnosti, je potřeba je zavčas doinstalovat. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Určitě jste si všimli, že od letošního roku si SB KOMPLET®   umí sám najít informace o dostupnosti nové aktualizace a případně si i tuto aktualizaci stáhnout a nainstalovat. V některých typech instalací ale není možné tento automatický update provádět. Pokud je toto Váš případ a máte uhrazenou službu SB Podpora pro aktuální rok, můžete nám odeslat vyplněnou návratku, budeme Vás kontaktovat. 

 

Zálohování

V letošním roce se několika našim zákazníkům "podařilo" otevřít přílohu podvodného emailu. I přes aktivní antivirovou ochranu se jim zaviroval počítač a zakódovala veškerá data. Mnozí z nich také až v tomto okamžiku zjistili, že jejich zálohovací procesy buď neexistují, nebo nefungují správně. Rád bych Vás na toto nebezpečí upozornil a nabídl konzultaci za účelem ověření funkčnosti Vašich zálohovacích postupů. Připravujeme službu "Vzdálená záloha", která by umožnila Vaše data zálohovat na našich serverech a zajistila Vám klidný spánek.

 

Jestliže Vás některá z výše uvedených záležitostí zaujala, označte ji v přiloženém dotazníku, budeme Vás kontaktovat. 

 

S pozdravem a přáním pěkného léta

Ing. Pavel Ruber, ředitel společnosti


Zde se nacházíte:
KONTAKTY

čekáme vaši zprávu

Napište nám

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR, viz odkaz v patičce


Sledujte nás na:

© 2017 H&M DataSoft spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů